Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2019-07-14

Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne to wydarzenie, które na stałe zagościło w harmonogramie rawskich imprez kulturalnych, z tymże pojawia się w naszej wakacyjnej ofercie raz na dwa lata, a o jego wyjątkowości świadczy jednak nie częstotliwość występowania, lecz jego niezwykły charakter.

Oto przed nami wielkie spotkania różnych kultur, taneczne folklorystyczne show- muzyka źródeł, choreografia inspirowana pieśniami przodków, dopełniające się w tajemniczy sposób narodowe języki z różnych stron świata. Obraz ten wypełnia również magia zachwycających strojów, profesjonalizm grup, które do nas przyjeżdżają, oraz energia tancerzy rozsadzająca dom kultury nadmiarem radości i wolności.

Tym razem odwiedzą nas zespoły taneczne z trzech krajów, oprócz Polaków pojawią się artyści z Białorusi i Serbii. Dzięki nim przeniesiemy się w nieodległy czas odległych krain, a stanie się to 14 lipca o godz. 17:00, a że wstęp jest bezpłatny to przybyć już naprawdę nie wypada. Przybywajcie więc, zapraszamy!

 

 

array(1) { [1563055200]=> array(1) { [121140]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2019-07-14" [2]=> string(5) "17:00" [3]=> string(0) "" } } }

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode