MIGAWKA z RAWY konkurs fotograficzny

2020-08-18

Wakacyjna MIGAWKA z RAWY

Udowodniliście już, że lubicie patrzeć na świat przez obiektyw. Zachęcamy, aby znów chwycić za aparat i tym razem pokazać piękno naszego miasta w wakacyjnej odsłonie. 

Co powinno przedstawiać zdjęcie? Zależy nam, abyście pokazali kadr, którym zachęcicie kogoś, by odwiedził właśnie nasze miasto.

Możecie postawić na miejsce (np. park, zalew, blokowisko), skupić się na architekturze (pokazać charakterystyczne budynki, np. ratusz, wieżę strażacką, kościół) lub organizowanym w mieście wydarzeniu (np. letnie koncerty w altanie, zawody triathlonowe, maraton pływacki). Pamiętajcie, że to tylko podpowiedzi! Liczymy na Waszą kreatywność :) 

Zdjęcie może zostać wykonane za pomocą dowolnego sprzętu – telefonu komórkowego, aparatu fotograficznego, kamery, drona itp. Fotografie można poddać obróbce graficznej z wykorzystaniem wszelkich dostępnych aplikacji multimedialnych.

Konkurs adresowany jest do osób od 10 roku życia (górny limit nie obowiązuje). Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych:

- 10-15 lat

- 16 lat i powyżej

Konkurs przeprowadzimy drogą ON-LINE. Aby wziąć w nim udział należy zrobić zdjęcie i plik z rozszerzeniem „jpg” przesłać:

- drogą mailową pisząc na nasz adres: mdkrawa@interia.pl

- lub poprzez wiadomość na facebook’owym profilu MDK

Na Wasze zdjęcia czekamy do poniedziałku, 31 sierpnia 2020 r. (do północy).

Zostaną one ocenione przez komisję konkursową, a także poddane głosowaniu internautów. Na autorów najciekawszych prac czekają nagrody. Honorowy patronat nad konkursem "Wakacyjna migawka z Rawy" objął Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej. 

Szczegółowy regulamin foto zabawy znajdziecie na dole strony. Jest również dostępny w naszej siedzibie. 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OnlineEventAttendanceMode