Muzyczna Jatka: Retro... lata 20-te, lata 30-te


Jatki Miejskie, ul. Mickiewicza 11

2022-04-06 Dodaj do kalendarza

Rozbrzmią szlagiery z dawnych lat

Najbardziej znane i lubiane piosenki lat 20-tych oraz późniejszych z repertuaru ówczesnych gwiazd - zarówno kina, rewii oraz kawiarenek i estrad - bawią i wzruszają do łez kolejne pokolenia. Stare przeboje przeżywają obecnie swój renesans. W pięknych aranżacjach usłyszymy je już w czwartek, 20 kwietnia w Jatkach Miejskich. Zapraszamy na kolejny muzyczny wieczór z cyklu:

Muzyczna Jatka: Retro... lata 20-te, lata 30-te; godz. 18:00, wstęp wolny 

Usłyszymy najpiękniejsze melodie rewiowe i piosenki z repertuaru: Hanki Ordonówny, Toli Mankiewiczówny, Zuli Pogorzelskiej, Aleksandra Żabczyńskiego, Mieczysława Fogga czy Eugeniusza Bodo.

Przed rawską publicznością wystąpią: Katarzyna Guran - wokal, Rafał Kuźma – wokal, Artur Łukasik – kontrabas, Joanna Błażej-Łukasik – fortepian. Pani Joanna dodatkowo wprowadzi słuchaczy w świat przedwojennych kawiarenek i kabaretów uchylając rąbka tajemnicy osobistych losów każdej ze wspomnianych podczas koncertu postaci. 

Warto wspomnieć, że wszyscy artyści wystąpią w oryginalnych retro strojach. Będzie to dodatkowy walor tego muzycznego spotkania.

Zapraszamy jak zwykle wspólnie z Muzeum Ziemi Rawskiej. Przypominamy, że na cykl koncertów pod hasłem "Muzyczna Jatka" pozyskaliśmy w tym roku dofinansowanie z miejskiego Budżetu Obywatelskiego. 

MDK Rawa Mazowiecka
Jatki Miejskie, ul. Mickiewicza 11 Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode