Spektakl: (nie) Wszystko Ci oddam

2024-06-05 Dodaj do kalendarza

Teatralny wieczór pełen dobrej zabawy

Przygotuj się na niesamowitą dawkę śmiechu i szalonych przygód w spektaklu komediowym, który opowiada o granicach tego, czym można podzielić się z najbliższymi.

Miłość, przyjaźń, radość życia... Czy potrzeba więcej, żeby czuć się dobrze i oddychać pełną piersią? Bohaterowie komedii zmierzą się z tym pytaniem w gąszczu zaskakujących wyznań, absurdalnych sytuacji i nieprzewidywalnych deklaracji. Komedia „(Nie) wszystko Ci oddam” to niepowtarzalna okazja do śmiechu, a zarazem refleksji, co sami byśmy zrobili słysząc wyznanie: „Masz w sobie coś, bez czego nie potrafię żyć. Podzielisz się ze mną?”.

SPEKTAKL: (nie) Wszystko Ci oddam

niedziela, 20 października, godz. 16:00

Bilety w cenie 120 zł można już zakupić on-line przez platformę kupbilecik.pl

We współczesnej komedii napisanej przez popularnego austriackiego dramatopisarza Stefana Vögla poznamy mnóstwo zabawnych odpowiedzi na mniejsze i większe pytania, np. „Co można znaleźć na ostatnim piętrze najwyższego wieżowca w Warszawie?”, „Jak długo należy zapiekać pieczeń z cynaderek?”, „Czy współczesny człowiek jest gotów wspomóc najbliższą osobę drobną sumą pieniędzy, apartamentem w Barcelonie czy…” – no właśnie, czym jeszcze?

"(nie) Wszystko Ci oddam" to nieprzewidywalna teatralna przygoda, zabawa w najczystszej formie, popis aktorskich umiejętności najwyższej klasy… Wszystko czego potrzeba, żeby spędzić najbardziej odjechany i relaksujący wieczór!

Planowana obsada w Rawie Mazowieckiej:
-- Joanna Moro
-- Ewelina Ruckgaber
-- Bilgun Ariunbaatar
-- Miron Jagniewski

Producenci:
Teatr Skene Warszawa – Łukasz Niezgoda i Ewa Rączy
Dom Kultury w Rawiczu

Spektakl premierowo wystawiono 1 grudnia 2023 roku!

Teatr Skene Warszawa EventScheduled OfflineEventAttendanceMode