Pamięci Przemka Konefała


www.mdkrawa.pl

2021-01-27 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy na wernisaż on-line

Przemysław Konefał. Młody, zdolny, pełen pasji fotograf. Pożegnaliśmy go zbyt szybko.

Przez wiele lat Przemek był związany z naszą placówką. Tu stawiał swoje pierwsze kroki w świecie fotografii. Później - już jako wykształcony znawca tematu, pasjonat - oceniał prace innych. Kilkukrotnie mieliśmy również przyjemność pokazać w naszej mini galerii jego zdjęcia. Nowa wystawa miała pojawić się w 2020 - roku dla nas jubileuszowym. Przez pandemię plany odsunęły się w czasie. Nie zdążyliśmy ich sfinalizować... 

Pragniemy uczcić pamięć Przemka w sposób, naszym zdaniem, najbliższy jego życiowej pasji - wystawą fotograficzną. Wystawą dla nas szczególną. Fotografie te mogliście bowiem zobaczyć już u nas w 2007 roku, gdy wznawialiśmy działalność w naszej siedzibie po jej generalnym remoncie. Wszystkie zdjęcia prezentują Rawę Mazowiecką. Wykonane zostały specjalną techniką. Mamy nadzieję, że nadarzy się okazja, abyśmy mogli pokazać je Wam jeszcze raz - niekoniecznie w sieci. Są tego warte! 

Wernisaż w formie on-line odbędzie się w piątek, 29 stycznia. Galeria udostępniona zostanie o godzinie 19:00 jednocześnie na naszej stronie, a także facebook'owym profilu MDK. Zapraszamy! 

MDK Rawa Mazowiecka
www.mdkrawa.pl Rawa Mazowiecka 96-200
Przemysław Konefał EventMovedOnline OnlineEventAttendanceMode