Popołudnie z muzyką klasyczną

2019-07-29 Dodaj do kalendarza

Jeśli marzy wam się popołudniowe spotkanie z muzyką, która łagodzi obyczaje a jednocześnie pobudza do twórczego myślenia, to ten koncert na pewno przypadnie do gustu niejednemu fanowi MDK-u. Oto przed nami występ wybitnie utalentowanego gitarzysty, reprezentującego pokolenie młodych, rawskich artystów.

Adam Antkowiak to obecnie student Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Swój niebywały talent rozwija pod okiem mistrzów, także tych spoza naszego kraju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. otrzymał w 2017 r. Grand Prix w Ogólnopolskim Festiwalu Gitarowym im. J. Kaliszewskiej w Poznaniu, pierwsze miejsce zajmował także w konkursach o takiej samej randze w Wadowicach oraz w Chełmie w 2018 r.

Ma na swoim koncie wiele koncertów, które niejednokrotnie odbywały się w renomowanych salach koncertowych, np. można było go usłyszeć w Auli Filharmonii Poznańskiej. Ale swoje umiejętności prezentuje również na forum lokalnym m.in. dał popis swoich możliwości w naszym MDK-u w ramach koncertu charytatywnego „Dla Kamila”.

Warto też wspomnieć, że rok temu otrzymał tytuł Gminnego Ambasadora Kultury decyzją grona redakcyjnego oraz czytelników tygodnika „Głos Rawy Mazowieckiej i okolicy.”

Przed nami więc niesamowita gitarowa uczta, na którą bardzo serdecznie zapraszamy. To już 11 sierpnia o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury, cena biletu: 10 zł.

 

 

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode