<strong>Psi Patrol</strong>: Wielki Film Kino Roma

Psi Patrol: Wielki Film

animacja, USA, 2023, bez ograniczeń wiekowych
czas projekcji: 90 min

Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń.

Sprawy przybierają gorszy obrót, gdy wróg piesków Humdinger ucieka z więzienia i łączy siły z Victorią, która jest naukowcem. Oboje planują ukraść niezwykłe moce. Gdy los Miasta Przygód wisi na włosku, Kosmopieski muszą powstrzymać złoczyńców, zanim będzie za późno.

SZANOWNI WIDZOWIE NA SEANSE FILMU "PSI PATROL..." NIE JEST POTRZEBNA WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA. ZAPRASZAMY  PO ZAKUP BILETÓW DO KASY KINA  JUŻ NA OK. 30 MIN. PRZED  SEANSEM.

CENNIK BILETÓW:

20 zł dla dorosłych 

18 zł ulgowy (przysługuje: dzieciom do 14 lat, młodzieży uczącej się przy okazaniu ważnej  legitymacji szkolnej/studenckiej, seniorom, rencistom, nauczycielom, na ogólnopolską kartę "dużej rodziny")

Prosimy o przedstawianie przy zakupie biletów kart "dużej rodziny" wystawionych dla danych osób które nabywają bilety i są widzami. Kart musi być tyle ile zakupywanych biletów. Karty są nam potrzebne do weryfikacji.

Honorujemy "rawską" kartę "rodzina 3+"- bilet 50%.  Płatność gotówką

Seanse

dubbing
dubbing
dubbing
2023-10-27 15:45 2023-10-29 16:30

Zwiastun

MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode