Robotrons. Ocal świat z Transformersami!

2021-11-13 Dodaj do kalendarza

Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!

ROBOTRONS to technologiczne widowisko nowego formatu. W interaktywnym spektaklu widzowie razem z Kapitanem Mieciem będą bronić jego statku kosmicznego, planety Ziemi i bezpieczeństwa cybernetycznego wszystkich stworzeń w całej galaktyce. Razem z Transformersami widzowie wezmą udział w quizie wiedzy o kosmosie, będą odpierać atak meteorytów w postaci wielkich balonów i walczyć z wirusem komputerowym. A to tylko część tej historii!!  

Niedziela, 28 listopada, godz. 15:00

Bilet - 40 zł (dostępne w kasie MDK)

ROBOTRONS to sztuka, która opowiada o kosmosie, planecie Ziemia, o nas samych, robotach i sztucznej inteligencji. Pokazuje zagrożenia, jakie czyhają na nas w cyberprzestrzeni. Bohaterowie podpowiadają, jak z nimi walczyć i co zrobić, aby im zapobiec. Sztuka uświadamia widzom różnorodność, bogactwo i wyjątkowość - ich samych, jak i planety, na której żyją. Uczy szacunku do siebie nawzajem oraz przyrody, która nas otacza. Przypomina, że postęp techniczny może być niebezpieczny, dlatego należy podejść do niego z ostrożnością, rozwagą i umiarem. 

Zobacz jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!