ROCKOWANIE. Rekrutacja do końca sierpnia!


sala widowiskowa MDK

2020-07-13 Dodaj do kalendarza

Wspólnie z Łódzkim Domem Kultury zapraszamy na bezpłatne warsztaty muzyczne w ramach festiwalu "Rockowanie. Gramy Maanam"!

Warsztaty odbędą się w czterech miastach partnerskich: Radomsku, Piotrkowie Trybunalskim, Wieluniu i Rawie Mazowieckiej. Będziemy gościć profesjonalnych muzyków 12-13 września 2020 r. 

Lokalny warsztat podzielony zostanie na 6 segmentów do wyboru - gitara, perkusja, wokal, gitara basowa, instrumenty klawiszowe, realizacja dźwięku. Każdy warsztat będzie rozplanowany został na 2 dni - każdorazowo ok. 8 godzin (2 x 8h = 16h). 

Pierwszego dnia warsztaty zakończą się wspólnymi zajęciami wszystkich sekcji. Spotkanie przerodzi się w jam session - zbiorowe muzykowanie. Podsumowaniem warsztatów będzie krótki koncert otwarty dla lokalnej publiczności. Uczestnicy wspólnie z prowadzącymi zaprezentują utwory z twórczości zespołu Manaam opracowane podczas zajęć. 

Aby dany segment warsztatu został zrealizowany - na zajęcia muszą zapisać się minimum 3 osoby! Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przesłanie Karty Zgłoszenia (patrz na dole strony; karta dostępna jest również na www.ldk.lodz.pl/rockowanie).

UWAGA!! Rekrutacja została wydłużona do 31 sierpnia 2020 r. Zgłoszenie można przesłać mailowo pisząc na adres: mdkrawa@interia.pl lub dostarczyć osobiście do naszej siedziby przy ul. Krakowskiej 6c w Rawie Mazowieckiej. O przyjęciu na listę, uczestnik zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty elektronicznej - wiadomość zwrotna wysłana zostanie na adres mailowy podany w karcie zgłoszenia. 

WARSZTATY POPROWADZĄ:

wokal - Emilia Kudra

gitara - Bartek Grzanek 

klawisze - Jerzy Wcisło 

gitara basowa - Tomasz Zieliński 

perkusja - Paweł Stępień 

realizacja dźwięku - Piotr Mela 


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 756

Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 756

MDK Rawa MazowieckaWojewództwo Łódzkie
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode