Spektakl: Klimakterium 2, czyli menopauzy szał


sala widowiskowa MDK

2024-01-07 Dodaj do kalendarza

Zapraszamy na drugą część teatralnego hitu komediowego ostatnich lat 

Wydać by się mogło, że o klimakterium powiedziano już wszystko. Nic z tego! Elżbieta Jodłowska powróciła nowym hitem - „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał” - spektakl ten powstał na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale wciąż młodych! Zafunduj sobie skuteczną terapię śmiechem.

"KLIMAKTERIUM 2, czyli menopauzy szał"

sobota, 16 marca, godz. 16:00

Bilety w cenie 115 zł już teraz możecie zakupić w kasie MDK lub on-line na platformach: KUPBILECIK.pl i BILETYNA.pl

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale… tego nie zdradzimy! Za to pojawia się obdarzona liryczną duszą Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 2500 przedstawień "Klimakterium…i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia" i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia. Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Z częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium…i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

 

Obsada (występują zamiennie):

Pamela: Elżbieta Jodłowska, Małgorzata Duda, Maria Winiarska

Malina: Ewa Cichocka, Joanna Jeżewska, Elżbieta Jarosik, Katarzyna Kozak

Zosia: Elżbieta Okupska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Panas, Ludmiła Warzecha

Angela: Małgorzata Gadecka, Renata Zarębska, Anna Wojton, Ewa Złotowska

 

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

Choreografia: Jakub Lewandowski

Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki Scenografia,

Kostiumy: Andrzej Lewczuk

Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka

Produkcja: Tomasz Heller, Agencja Artystyczna "Klimaty"

 

 

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode