Spektakl muzyczny "Cuda i dziwy" 


sala widowiskowa MDK

$without_dates = array('pracownia', 'pracownia-literacka', 'pracownia-muzyczna', 'pracownia-plastyczna', 'film', 'promocja-kino'); $date = !in_array($type->slug, $without_dates) ? mdkrawa_convert_date(get_the_date($date_format, $post_id )) : ''; $schema_startdate = !in_array($type->slug, $without_dates) ? get_the_date('Y-m-d', $post_id) : ''; 2019-12-01

Klimat i kawiarniana sceneria tego muzycznego dzieła sprawią, że publiczność poczuje niesamowitą atmosferę lat dwudziestych XX wieku.

Spektakl oparty jest na tekstach Juliana Tuwima, do których w większości skomponowano muzykę. Artyści zaprezentują dwa monologi i całą gamę utworów z tamtych lat. Zarówno tych znanych, jak i znanych mniej - „wygrzebanych” z odległych zakamarków, zapomnianych, ale pięknych.

„Cuda i dziwy” to wędrówka przez emocje, od śmiechu po wzruszenie. To opowieść o tamtych czasach i przede wszystkim o miłości niosącej nieprzemijające treści.
Każdy widz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 1 grudnia, godz. 16.00

Wstęp wolny. W imieniu Stowarzyszenia Albi Artheamus oraz przedstawicieli środowisk z gmin - Biała Rawska, Sadkowice, Cielądz, Rawa Mazowiecka i Żelechlinek - serdecznie zapraszamy! 

array(1) { [1575154800]=> array(1) { [121140]=> array(4) { [0]=> string(4) "date" [1]=> string(10) "2019-12-01" [2]=> string(5) "16:00" [3]=> string(0) "" } } }

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode