Stand-up: Wiolka Walaszczyk 


sala widowiskowa MDK

2024-04-15 Dodaj do kalendarza

Mleczarnia z Przecławia zaprasza 

Zafunduj sobie wieczór pełen abstrakcji, bezkompromisowych żartów i dzikich przemyśleń kudładej głowy Wiolki Walaszczyk. Stand-up'erka pojawi się na naszej scenie ze swoim najnowszym programem "Mleczarnia z Przecławia". Bilety już dostępne!  

WIOLKA WALASZCZYK: Mleczarnia z Przecławia

wtorek, 11 czerwca 2024, godz. 19:00

bilety dostępne WYŁĄCZNIE ON-LINE

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121191/Rawa+Mazowiecka/Wiolka+Walaszczyk/# 

Wiolka Walaszczyk to stand-uperka, improwizatorka, twórczyni skeczów komediowych oraz reklam. Nieposkromiony wulkan energii, który przebojem wdarł się na scenę stand-upową, zaskarbiając sympatię fanów absurdalnych pomysłów oraz bezkompromisowej komedii.

Pierwsze sceniczne kroki postawiła w 2007 roku, współtworząc legendarną już grupę W Gorącej Wodzie Kompani. Dała się tam poznać jako błyskotliwa, niepokorna i nieprawdopodobnie śmieszna improwizatorka, obok której nie można przejść obojętnie. Publika pokochała jej niewyparzony język i ogromny dystans, które okazały się nie tylko świetnym połączeniem, ale też znakiem rozpoznawczym gdańskiej komiczki.

To, co przysporzyło Wiolce największą rozpoznawalność i sympatię fanów, to bez wątpienia jej dokonania w stand-up comedy. Od 2013 roku regularnie występuje z kolejnymi programami, udowadniając, że jest jedną z najzabawniejszych osób na polskiej scenie stand-upowej.

Programy stand-upowe Wiolki Walaszczyk zdobyły dotychczas blisko 7 milionów wyświetleń, a liczba ta wciąż rośnie. Jej szalona wyobraźnia sprawdziła się także w innych projektach, takich jak Roast Pudziana oraz sketch-shows „Lotek i Rutek prezentują” oraz „107 OGARNiA”, którego jest współtwórczynią.

Pełne programy Wiolki:

– Hilarious Trio (2016, Netflix)

– Życie od kuchni (2020, YouTube)

– Pucz (2022, YouTube)

– Gąski, gąski do domu (2024, Standhub.pl)

Obecnie występuje ze swoim najnowszym programem: „Mleczarnia z Przecławia”

sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Wiolka Walaszczyk EventScheduled OfflineEventAttendanceMode