Świąteczny kufer rozmaitości - wyniki

2021-12-17

Prawie dwieście świątecznych ozdób!

Bałwanki, bombki i świąteczne drzewka ozdobiły nasz hol wystawowy na pierwszym piętrze. Wykonali je uczestnicy konkursu plastycznego dla szkół "Świąteczny kufer rozmaitości". Jurorzy ocenili łącznie aż 194 prace!! Dotarły one do nas z 21 szkół z terenu Rawy Mazowieckiej i powiatu rawskiego. Gratulujemy wszystkim młodym artystom pomysłowości i kreatywności. Mamy nadzieję, że tworząc te piękne ozdoby miło spędziliście czas :)

Decyzją jurorów równorzędne nagrody otrzymali: 

Kategoria I: klasy I-III „Bałwanek”

1. Wojciech Grzymek, SP w Konopnicy

2. Daria Kmiecik, SP w Konopnicy

3. Marta Wojtczak, SP w Chodnowie

4. Natalia Wojtczak, SP w Chodnowie

5. Jan Gaca, SP w Sierzchowach

6. Łucja Stolarek, SP w Sierzchowach

7. Marcel Michalak, SP w Kurzeszynie

8. Kacper Ryjak, SP w Błażejewicach

9. Hanna Malczak, SP w Błażejewicach

10. Amelia Majewska, SP w Błażejewicach

11.Zofia Machnicka, SP w Regnowie

12.Amelia Drozd, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

13. Bartosz Mika, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

14. Oliwia Cichowicz, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

15. Igor Matuszczak, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

16. Marcelina Jędrzejczak, SP w Cielądzu

17. Jędrzej Królak, SP w Cielądzu

18. Nikola Ambrozik, ZS w Sadkowicach

19. Zofia Czerwińska, ZS w Sadkowicach

20. Arkadiusz Słodki, SP w Starej Wojskiej

21. Karolina Słodka, SP w Starej Wojskiej

22. Liliana Woszczyk, SP w Lesiewie

23. Kacper Szwarc, SP w Lesiewie

24. Liliana Wyderka, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

25. Krzysztof Czugała, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

26. Zuzanna Paczkowska, SP w Starej Wsi

27.Wiktoria Jędrzejewska, SP w Babsku

28. Olga Szymczak, SP w Babsku

29. Miłosz Wojciechowski, SP w Babsku

30. Bartosz  Kędzierawski, SP w Babsku

 

Kategoria II: klasy IV-V „Świąteczna bombka”

1. Maja Jadczak, SP w Konopnicy

2. Olga Kobyłecka, SP w Konopnicy

3. Miłosz Michalak, SP w Kurzeszynie

4. Magda Wieprzkowicz, SP w Kurzeszynie

5. Emilia Biedrzycka, ZS w Sadkowicach

6. Zuzanna Kielan, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

7. Adrian Kryczka, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

8. Jakub Mikołajczyk, SP w Boguszycach

9. Karolina Sobieszek, SP w Boguszycach

10. Julia Łajszczak, SP w Pachach

11. Julia Wasilewska, SP w Regnowie

12. Dominika Luchowska, SP w Regnowie

13. Kornelia Ozimek, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

14. Natalia Szostek, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

15. Bartek Stańczyk, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

16. Aleksander Szwarc, SP w Babsku

17. Weronika Pieczątka, SP w Babsku

 

Kategoria III: klasy VI-VIII „Świąteczne drzewko”

1. Jakub Seliga, SP w Konopnicy

2. Bartosz Kmiecik, SP w Konopnicy

3. Błażej Drzewiecki, SP w Błażejewicach

4. Jakub Dobrosz, ZS w Sadkowicach

5. Iga Kacprzak, ZS w Sadkowicach

6 Małgorzata Stępniak, SP nr 1 w Rawie Mazowieckiej

7. Kacper Wójcik, SP w Boguszycach

8. Igor Dzikowski, SP w Boguszycach

9. Maja Chałupka, SP w Regnowie

10. Antoni Grondecki, SP nr 2 w Rawie Mazowieckiej

11. Michał Pawełek, ZS-P w Trębaczewie

12. Agata Łojszczyk, ZS-P w Trębaczewie

13.Jakub Piekut, SP w Starej Wojskiej

14. Anastazja Bierieżnaja, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

15. Aleksandra Gąsiorowska, SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej

16. Julia Oręziak, SP w Lubani

17. Marika Kędzierawska, SP w Babsku

18. Adam Szwarc, SP w Babsku

19. Dominik Piątkowski, SP w Babsku

MDK Rawa Mazowiecka
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
EventScheduled OfflineEventAttendanceMode