Musical: Dorotka w krainie Oz


sala widowiskowa MDK

2023-04-24 Dodaj do kalendarza

Teatr Moich Marzeń prezentuje... 

Zrób dziecku wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka. Zabierz je na bajkowy, muzyczny spektakl "Dorotka w krainie Oz"! Bilety już dostępne. 

DOROTKA w KRAINIE OZ

sobota, 3 czerwca, godz. 14:00

Bilet - 35 zł do kupienia w kasie MDK lub on-oline (kliknij w link poniżej)

Musical Marzeń Dorotka w krainie Oz - Rawa Mazowiecka Miejski Dom Kultury, 3 czerwca | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

Główna bohaterka sztuki - Dorotka, podczas tornada, przenosi się do krainy Oz znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Tam poznaje Maczkinów, którzy w podziękowaniu za pomoc w uwolnieniu od złej wiedźmy, wskazują jej drogę do czarnoksiężnika, który może pomóc Dorotce wrócić do domu. W drodze do Szmaragdowego Grodu Dorotka poznaje Stracha na wróble, który marzy o rozumie, Blaszanego Drwala pragnącego mieć serce i strachliwego Lwa chcącego, aby Oz uczynił go odważnym.

Podczas podróży przyjaciele napotykają wiele niebezpieczeństw, z których wychodzą obronną ręką. Czy ich marzenia się ziszczą? Czy Dorotka powróci do swoich bliskich? Tego dowiecie się przyjmując zaproszenie na nasz barwny musical!!! Wybierzcie się z nami do bajecznej Krainy Oz, aby dowiedzieć się jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają uczucia, kształtowanie charakteru i wiara w to, że wszystko jest w zasięgu naszej ręki. Wystarczy chcieć i dążyć do wyznaczonego celu, aby potem usiąść w wygodnym fotelu, zamknąć oczy i wyszeptać z uśmiechem na twarzy: „Nie ma to, jak w domu...!”.

 

REŻYSERIA: Ewelina Tabaka
OBSADA:
Anna Dzierża
Natalia Dąbrowska/Anna Wójcik/Karolina Kijak
Wojciech Szczygieł
Artur Szczepański

 

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
Teatr Moich Marzeń EventScheduled OfflineEventAttendanceMode