Koncert: The Gospel Time


sala widowiskowa MDK

2024-02-05 Dodaj do kalendarza

Oczarują nas muzyką gospel w autorskich aranżacjach 

Chcą komunikować światu, że muzyka gospel to nie tylko modlitwa - to szczęście, taniec, zabawa i niesamowita energia, która niesie za sobą tłumy! Daj się ponieść The Gospel Time już w niedzielę, 18 lutego! Na wyjątkowy koncert zapraszają Piotr Irla, burmistrz Rawy Mazowieckiej oraz Grażyna Dębska, przewodnicząca Rady Miasta Rawa Mazowiecka.

THE GOSPEL TIME

Niedziela, 18 lutego, godz. 16:30, sala widowiskowa MDK

!! Na koncert obowiązują DARMOWE WEJŚCIÓWKI !! Uwaga! Będzie je można odebrać w kasie MDK od poniedziałku, 12 LUTEGO od godz. 9:00!! 

The Gospel Time to profesjonalny zespół muzyczny działający na muzycznym rynku od 2007 roku, nieustanne zarażając ogromną pasją oraz wielką energią i mocą muzyki gospel. Wyróżnia się otwartym podejściem do muzyki oraz potrzebą dzielenia się swoją radością z wielbienia Boga z innymi ludźmi, nie tylko w kościele. Za cel postawił sobie propagowanie muzyki gospel nie tylko na koncertach dla wybranej publiczności, ale też w mediach i programach rozrywkowych.

To jeden z pierwszych w Polsce chórów gospel, który postanowił otworzyć się na publiczność programów typu talent show. Na koncie mają świetnie przyjęty występ w półfinale Must Be The Music - Tylko Muzyka na antenie Polsatu oraz w programie Mam Talent. Pojawili się w również w programach: Dzień Dobry TVN, Maksymalnie kulturalnie na antenie TVP Łódź oraz TV TOYA. Grupa wystąpiła również w wielu audycjach radiowych m.in. w radiu Eska, Żak, Planeta, Wawa.

Zespół z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie kraju prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing.
 

MDK Rawa Mazowiecka
sala widowiskowa MDK Rawa Mazowiecka 96-200
The Gospel Time EventScheduled OfflineEventAttendanceMode