Sukces Grupy ART18+

2024-03-20 Dodaj do kalendarza

Wyróżnienie pieśnią wymalowane 

Pani Sławomira Bursztynowicz zdobyła WYRÓŻNIENIE w XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Z pędzlem przez świat - Pieśnią malowane. 

„Z pędzlem przez świat” to konkurs organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław-Krzyki. Jego głównym celem jest wyrażenie w autorskich, plastycznych pracach tematów związanych z kulturą, człowiekiem, światem, inspiracją. Idee przedsięwzięcia to udział w konkursie różnych pokoleń, wymiana twórczych doświadczeń, doskonalenie warsztatu artystycznego oraz wzajemne upowszechnianie szacunku wobec różnorodności i odwagi.

Nasze panie z Grupy ART18+ długo pracowały nad doszlifowaniem prac, które zgłosiły na konkurs. Ciężka praca została dostrzeżona i doceniona. Pani Sławomira Bursztynowicz w kategorii "Dorośli" otrzymała wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy! Przypominamy, że naszą dorosłą grupę artystyczną prowadzi pani Bożena Czyż-Kępińska. Wyróżnioną pracę możecie zobaczyć w grafice ilustrującej wpis. 

Konkurs towarzyszy Międzynarodowemu Festiwalowi Sztuka Łączy Pokolenia „Inspiracje Flamenco”. Jego oficjalne podsumowanie odbędzie się 18 maja w samo południe w MDK-Krzyki. Impreza towarzyszyć będzie Nocy Muzeów we Wrocławiu. Prace konkursowe będzie można podziwiać w GALERII KOLOR przy ulicy Powstańców Śląskich 190 we Wrocławiu. 

Informację o laureatach konkursu znajdziecie na stronie MDK-Krzyki


Warning: A non-numeric value encountered in /home/mdkrawa/ftp/2017/wp-content/themes/mdkrawa/functions.php on line 756
MDK Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka 96-200
Sławomira Bursztynowicz EventScheduled OfflineEventAttendanceMode