Zapraszamy na warsztaty dziennikarskie!

2019-09-17 Dodaj do kalendarza

Lubisz pisać? Marzysz o tym, by w przyszłości pracować w mediach? Jeśli tak – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

Otwieramy nową sekcję artystyczną. Będą to warsztaty dziennikarskie. W tajniki świata mediów wprowadzi was Robert Stępowski, redaktor naczelny portalu i bezpłatnej gazety KochamRawe.pl.

Zajęcia skierowane są dla młodzieży z klas VII-VIII szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się w naszej siedzibie w piątek, 27 września o godzinie 17.00. Zapraszamy!

 

Robert Stępowski - wydawca i redaktor naczelny bezpłatnej gazety oraz portalu KochamRawe.pl. Z mediami związany od 19 lat. Najpierw z lokalnymi, później z regionalnymi i ogólnopolskimi. Był dziennikarzem m.in. dziennika "Rzeczpospolita" oraz portali: Onet i  Wirtualne Media. Współpracował z Polskim Radiem Łódź i Jedynką Polskiego Radia. Był kierownikiem redakcji tygodnika "Nasze Miasto" i działu on-line Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia RDC w Warszawie. Odpowiadał za relacje Grupy Wirtualna Polska z Jednostkami Samorządu Terytorialnego w całej Polsce. Jest ekspertem ds. marketingu terytorialnego i politycznego. Trenerem, wykładowcą i konsultantem. Założycielem platformy www.MarketingMiejsca.com.pl (2008). Autorem wielu książek m.in. "Marketing terytorialny. Jak zbudować i wypromować markę miejscowości?", "Promocja marki. Poradnik dobrych praktyk", "Jak wygrać wybory samorządowe 2019?", "Marketing polityczny", "City placement. Miasto w filmie. Film w mieście", "Video marketing w mediach społecznościowych, czyli kieszenie pełne telewizji", "Komunikacja marketingowa 2030". Prowadzi także swoje wydawnictwo książkowe www.WydawnictwoAutorskie.pl.